Skontaktuj się z nami - Nasi doradcy są do Twojej dyspozycji.

O NAS

ADR SERWIS świadczy kompleksowe usługi w zakresie wsparcia procesów związanych z przewozem towarów niebezpiecznych zgodnie z przepisami umowy ADR. Prowadzimy szkolenia w zakresie przewozu drogowego, ładunku, rozładunku i magazynowania towarów niebezpiecznych oraz przepisów ADR. Jesteśmy ośrodkiem szkoleniowym zarejestrowanym przez Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego. Posiadamy wpis do Rejestru Podmiotów prowadzących kursy z zakresu towarów niebezpiecznych pod numerem ewidencyjnym 1/2012/RPPKPTN.

Specjalizujemy się również w profesjonalnym doradztwie ADR zgodnie z wytycznymi ustawy o przewozie towarów niebezpiecznych, w tym realizujemy kompleksowe audyty w zakresie obrotu towarami niebezpiecznymi. ADR SERWIS zatrudnia zespół doświadczonych fachowców w swojej dziedzinie – certyfikowanych przez TDT doradców DGSA z wieloletnim praktycznym doświadczeniem zdobytym na stanowiskach kierowniczych w firmach logistycznych oraz produkcyjnych, którzy obsługują klientów również w języku angielskim.

Jesteśmy członkiem Stowarzyszenia Doradców ds. Transportu Towarów Niebezpiecznych. Posiadamy również ubezpieczenie OC od prowadzonej działalności. To co nas wyróżnia na rynku to możliwość wykonywania usługi przez zespół profesjonalnych doradców ds. ADR, którzy pozostają bez przerwy do Państwa dyspozycji.

Zapraszamy do współpracy!