Skontaktuj się z nami - Nasi doradcy są do Twojej dyspozycji.

Kurs UNO – Napełnianie i opróżnianie zbiorników transportowych

Zajęcia: 2 dni
Miejsce: Gliwice, ul. Bojkowska 43C oraz wskazana instalacja UNO na terenie Śląska.
Cena: 750 zł /jedna klasa lub 1200 zł/dwie klasy. Do wyboru klasa 2 (gazy) i klasa 3 (paliwa).

W cenie egzamin państwowy bezpośrednio po szkoleniu, autorskie materiały szkoleniowe, próbne testy egzaminacyjne online oraz napoje.

Kurs kończący się egzaminem organizowanym przez Transportowy Dozór Techniczny ma na celu przygotowanie kandydata do obsługi urządzeń do napełniania i opróżniania zbiorników transportowych towarami niebezpiecznymi klasy 2 (gazy) i 3 (paliwa) według ADR. Szkolenie składa się z części teoretycznej i praktycznej. Część teoretyczna odbywa się w naszym ośrodku szkoleniowym w Gliwicach. Część praktyczna szkolenia odbywa się bezpośrednio przed egzaminem na wskazanym terminalu. Podczas szkolenia praktycznego kursant jest zapoznawany z budową urządzeń oraz sposobem jego obsługi. Zakończeniem jest egzamin organizowany przez ADR SERWIS na wskazanej instalacji lub na instalacji klienta posiadającej dopuszczenie TDT.

Dla klientów korporacyjnych organizujemy również szkolenia UNO w zakresie wszystkich klas ADR na wskazanej przez nich instalacji dopuszczonej przez TDT, jak i kursy napełniania zbiorników CNG zamontowanych w instalacjach zasilania pojazdów. Zachęcamy do składania zapytań ofertowych.