Skontaktuj się z nami - Nasi doradcy są do Twojej dyspozycji.

Kurs ADR w weekend – 605 237 237

Zapraszamy na kurs ADR podstawowy oraz ADR cysterny! Terminy dostępne w TERMINARZU. Zapisy pod numerem 605 237 237 lub bezpośrednio przez nasz formularz.

W naszym ośrodku szkoleniowym oferujemy profesjonalny kurs ADR w przyjaznej atmosferze. Bez stresu zdobędziesz uprawnienia ADR dla kierowcy w zakresie jakim potrzebujesz. Możesz odbyć tylko kurs ADR podstawowy, który uprawnia do przewozu towarów niebezpiecznych wszystkich klas poza klasą 1 czyli materiałami i przedmiotami wybuchowymi. Po kursie ADR podstawowy będziesz mógł przewozić towary niebezpieczne w sztukach przesyłki czyli w uproszczeniu w opakowaniach np. butlach gazowych czy DPPL-ach. Uprawnienia zdobyte po kursie ADR podstawowym pozwalają również przewozić materiały niebezpieczne luzem czyli w specjalnie przystosowanym pojeździe lub kontenerze. W taki sposób przewozi się np. zużyte akumulatory.

Ale po co się ograniczać do kursu podstawowego? Jeśli chcesz zdobyć szersze uprawnienia ADR zapraszamy również na kurs ADR cysterny. Po zdobyciu zaświadczenia ADR podstawowy lub zdaniu egzaminu ADR podstawowy możesz odbyć szkolenie ADR cysterny. Po zdaniu egzaminu ADR cysterny będziesz mógł przewozić towary niebezpieczne w cysternach. Chcesz przewozić paliwo cysterną? Uprawnienia ADR cysterny są dla Ciebie!

Znacznie rzadziej potrzebne są uprawnienia specjalistyczne do przewozu klasy 1 czyli materiałów wybuchowych. Taki certyfikat przydaj się przy przewozie fajerwerków, materiałów strzałowych na kopalnie czy robót wyburzeniowych. W naszym ośrodku możesz odbyć kurs ADR klasa 1 i dowiesz się jak bezpiecznie przewozić towary klasy 1.

Kurs ADR klasa 7 pozwala zdobyć uprawnienia ADR do przewozu materiałów promieniotwórczych. Szkolenie ADR klasa 7 wymagane jest od kierowców przewożących np., radiofarmaceutyki czy urządzenia do badań nieniszczących.

W naszym ośrodku w Gliwicach na Śląsku możesz w komfortowych warunkach w szybkim terminie zdobyć uprawnienia ADR w każdym zakresie : ADR podstawowy, ADR cysterny, ADR klasa 1, ADR klasa 7. Zapraszamy kierowców z całego kraju na weekendowe szkolenia ADR w naszym ośrodku.

Zainteresowany odbyciem kursu ADR dla kierowcy? Zadzwoń do nas +48605237237
Sprawdź najbliższe terminy kursu ADR w naszym TERMINARZU!

Kurs ADR Gliwice ADR SERWIS Szkolenie ADR towary niebezpieczne