Skontaktuj się z nami - Nasi doradcy są do Twojej dyspozycji.

Kurs ADR cysterny

Zajęcia: 2 dni (niedziela – godz. 12, poniedziałek – godz. 11)
Miejsce: Gliwice, ul. ul. Bojkowska 43C
Cena: 400 zł (przedłużenie aktualnych uprawnień – 300 zł)
Czas trwania: min. 14 godzin lekcyjnych
Wymagania: 21 lat, prawo jazdy, uprawnienia ADR podstawowe

W cenie egzamin państwowy bezpośrednio po szkoleniu, autorskie materiały szkoleniowe, instrukcje pisemne, próbne testy egzaminacyjne online oraz napoje.

Na zajęciach prezentowane są praktyczne informacje pozwalające na bezpieczny przewóz towarów niebezpiecznych, a samo szkolenie prowadzone jest przez certyfikowanego doradcę ds. bezpieczeństwa w transporcie drogowym towarów niebezpiecznych, dyplomowanego managera logistyki transportowej, praktyka i kierowcę z wieloletnim doświadczeniem w przewozie materiałów niebezpiecznych.

Kurs ADR cysterny uprawnia kierowców do przewozu materiałów niebezpiecznych w cysternie i obejmuje wszystkie zagadnienia związane z tego typu realizacjami. Dedykowany jest kierowcom, którzy posiadają aktualne uprawnienia podstawowe.

Kurs kończy się egzaminem składającym się z 18 pytań testowych. Pozytywny wynik egzaminu otrzymuje się przy minimum 12 poprawnych odpowiedziach.

Po ukończeniu szkolenia i zdaniu egzaminu uczestnik otrzymuje zaświadczenie ADR uprawniające do przewozu materiałów niebezpiecznych w cysternie. Zaświadczenie ADR wydawane jest w języku polskim i angielskim na okres 5 lat. Obowiązuje we wszystkich krajach objętych Umową ADR.

Zainteresowany odbyciem kursu ADR dla kierowcy? Zadzwoń do nas +48605237237
Sprawdź najbliższe terminy kursu ADR w naszym TERMINARZU!