ADR Serwis

Szkolenia ADR klasa 7

Jesteśmy organizatorem kursów ADR klasy 7. Oznacza to, że na naszych zajęciach kierowcy zapoznają się z przygotowaniem do transportu i prowadzeniem pojazdów z materiałami niebezpiecznymi, a konkretnie promieniotwórczymi. Podczas zajęć uczestnicy zdobywają wiedzę na temat odpowiedniego oznakowania ładunku i zagwarantowania odpowiednich warunków do przewozu takich materiałów. Należy bowiem mieć na uwadze, iż zgodnie z polskim i międzynarodowym prawem transport towarów niebezpiecznych może być realizowany w większości wypadków pod okiem kierowcy posiadającego stosowne uprawnienia.

 

Na kursy zapraszamy osoby zainteresowane z całego Śląska. Na zajęcia zapraszamy także kierowców z innych regionów kraju. Zapewniamy wszystkim uczestnikom dostęp do materiałów dydaktycznych oraz udział w zajęciach prowadzonych przez doświadczonego instruktora.

Dla kogo?

  • Kurs w zakresie przewozu drogowego towarów niebezpiecznych klasy 7 (materiały promieniotwórcze) przeznaczony jest dla osób, które ukończyły kurs ADR podstawowy.
  • Minimalny wiek uczestnika to 21 lat.

 Jak wygląda kurs?

  • Czas trwania: 1 dzień (8 godzin lekcyjnych).
  • Kurs prowadzi certyfikowany doradca ds. bezpieczeństwa w transporcie drogowym towarów niebezpiecznych, dyplomowany manager logistyki, praktyk codziennie pracujący z towarami niebezpieczymi.
  • Kursanci otrzymują dostęp do próbnych testów egzaminacyjnych poprzez stronę internetową.
  • W trakcie kursu uczestnicy mają do dyspozycji podręczniki i materiały szkoleniowe. Podczas szkolenia serwujemy kawę i herbatę.

Egzamin i uprawnienia

  • Kurs kończy się egzaminem składającym się z 15 pytań testowych. Pozytywny wynik egzaminu otrzymuje się przy minimum 10 poprawnych odpowiedziach.
  • Po ukończeniu szkolenia i zdaniu egzaminu uczestnik otrzymuje zaświadczenie ADR uprawniające do przewozu materiałów niebezpiecznych klasy 7. Zaświadczenie ADR wydawane jest w języku polskim i angielskim na okres 5 lat. Obowiązuje we wszystkich krajach objętych Umową ADR tj. we większości państw europejskich.

 

Strefa kursantów / Materiały do pobrania
Login:

Hasło:
Zaloguj

 

Kursy ADRMenu


Szybki kontakt

ADR SERWIS
44-119 Gliwice
ul. Pszczyńska 306

kom. 605 237 237
tel. (32) 320 66 55
e-mail: szkolenia@doradca-adr.comPartner medialny

Etransport

Tutaj kupisz etykiety ADR

Etykiety ADR sklep