ADR Serwis

Szkolenia ADR klasa 1

Organizujemy kursy, podczas których uczestnicy zdobywają wiedzę na temat prawidłowego przewozu towarów niebezpiecznych klasy 1, czyli materiałów wybuchowych. W polskich i międzynarodowych przepisach tego rodzaju transport wymaga odpowiedniego przygotowania oraz może odbywać się tylko i wyłącznie przy udziale osób posiadających odpowiednie przeszkolenie lub uprawnienia ADR dla określonej klasy materiałów niebezpiecznych. W trakcie szkolenia osoby w nim uczestniczące zapoznają się z możliwymi zagrożeniami, które mogą spotkać podczas przewozu oraz z rozwiązaniami, zapewniającymi możliwie najwyższy poziom bezpieczeństwa.

 

Organizujemy kursy dla wszystkich osób zainteresowanych z terenu Śląska. Z naszej oferty edukacyjnej mogą korzystać także kierowcy z innych regionów kraju. Zapewniamy ciekawie prowadzone zajęcia przez doświadczonych instruktorów.

Dla kogo?

  • Kurs w zakresie przewozu drogowego towarów niebezpiecznych klasy 1 (materiały wybuchowe) przeznaczony jest dla osób, które ukończyły kurs ADR podstawowy.
  • Minimalny wiek uczestnika to 21 lat.

 Jak wygląda kurs?

  • Czas trwania: 1 dzień (8 godzin lekcyjnych).
  • Kurs prowadzi certyfikowany doradca ds. bezpieczeństwa w transporcie drogowym towarów niebezpiecznych, dyplomowany manager logistyki, praktyk codziennie pracujący z towarami niebezpieczymi.
  • Kursanci otrzymują dostęp do próbnych testów egzaminacyjnych poprzez stronę internetową.
  • W trakcie kursu uczestnicy mają do dyspozycji podręczniki i materiały szkoleniowe. Podczas szkolenia serwujemy kawę i herbatę.

Egzamin i uprawnienia

  • Kurs kończy się egzaminem składającym się z 15 pytań testowych. Pozytywny wynik egzaminu otrzymuje się przy minimum 10 poprawnych odpowiedziach.
  • Po ukończeniu szkolenia i zdaniu egzaminu uczestnik otrzymuje zaświadczenie ADR uprawniające do przewozu materiałów niebezpiecznych klasy 1. Zaświadczenie ADR wydawane jest w języku polskim i angielskim na okres 5 lat. Obowiązuje we wszystkich krajach objętych Umową ADR tj. we większości państw europejskich.

 

Strefa kursantów / Materiały do pobrania
Login:

Hasło:
Zaloguj

 

Kursy ADRMenu


Szybki kontakt

ADR SERWIS
44-119 Gliwice
ul. Pszczyńska 306

kom. 605 237 237
tel. (32) 320 66 55
e-mail: szkolenia@doradca-adr.comPartner medialny

Etransport

Tutaj kupisz etykiety ADR

Etykiety ADR sklep